داستان شروع پارس مگا

شرکت پارس مگا فعالیت خود را به صورت جدی از سال 1392 در زمینه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ترانسمیترهای الکترونیکی آغاز نمود و هم اکنون از تولیدکنندگان قابل اعتماد تجهیزات اتوماسیون صنعتی در ایران می‌باشد. پارس مگا طیف گسترده‌ای از محصولات اتوماسیون صنعتی شامل ترانسمیترهای وزن، نمایشگرهای وزن، ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ، ایزولاتورهای سیگنال، مبدل‌ها و موارد دیگر را تولید و به بازار عرضه می‌کند. در ضمن محصولات این شرکت توسط مهندسان خبره کشور در کاربردهای مختلف صنعتی آزموده و مورد تایید قرار گرفته‌ است.

چشم‌اندازها و ماموریت‌های پارس مگا

شرکت پارس مگا چشم انداز خود را بدست آوردن سهم حداکثري از بازار ایران و عرضه محصولات خود به سایر کشورهای همسایه و جهان می‌داند. محصولات شرکت با دارا بودن کیفیتی در سطح محصولات صاحب نام و معتبر جهانی و همچنین قیمت رقابتی همواره مورد رضایتمندی مشتریان خود بوده است. افتخار ما فروش انواع محصولات به شرکت‌های مختلف صنعتی در زمینه‌های ماشین آلات بسته‌بندی و دستگاه‌های اندازه گیري و آزمایشگاهی و کارخانجات تولید سیمان و بتن و آرد و مواد غذایی و طیف وسیعی از صنایع دیگر می‌باشد. با ادامه ارائه محصولات و خدمات اتوماسیون با کیفیت بالا، امیدواریم که بتوانیم رسالت خود که غنی‌سازی کیفیت زندگی انسان‌ها با ارائه ارزش‌های جدید است را به انجام برسانیم.
1392
ایده اولیه پارس مگا
فعالیت گروه مهندسی پارس مگا در ابتدا با هدف ارائه خدمات الکترونیک و اتوماسیون صنعتی آغاز شد. انجام انواع پروژه‌های اتوماسیون صنعتی در حوزه‌های مختلف و پروژه‌های برون‌سپاری شده الکترونیک از جمله تجارب آن سال‌ها می‌باشد.
1394
تولید اولین محصول
از ابتدای سال 1394 با توجه به تخصص و سابقه گروه و نیازسنجی بازار تحقیق و طراحی برای تولید محصولات اتوماسیون صنعتی شروع شد. پس از چندین ماه تلاش و کوشش اولین محصول با عنوان ترانسمیتر وزن تک کانال PM-LT01 تکمیل و آماده ارائه شد.
1395
تکمیل محصولات حوزه توزین
پس از جلب رضایت مشتریان و اطمینان از پایداری PM-LT01 ، ترانسمیترهای PM-LT01A و PM-LT02 و PM-LT02A به سبد محصولات پارس مگا اضافه شد.
1396
بروزرسانی، تولید، موفقیت
بازنگری و بروز رسانی طراحی محصولات جهت افزایش کیفیت و کاربری بهتر که منجر به تولید ترانسمیترهای PM-LT11T و PM-LT11A و PM-LT12 و ... شد. طراحی و تولید محصولات جدید مبدل آنالوگ PM-AT13 و نمایشگر وزن PM-LD01 تایید دانش بنیان بودن محصولات شرکت پارس مگا از سوی کارگروه تشخیص و ارزیابی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان دست آورد مهمی برای شرکت در این سال بود.
1397
حضور در جمع بزرگان صنعت ایران
اولین حضور شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران در این سال رقم خورد که باعث معرفی رسمی پارس‌مگا به عنوان یک تولید کننده خوش آتیه تجهیرات اتوماسیون صنعتی شد. ارتباط مستقیم با فعالین این حوزه و آشنایی هرچه بیشتر متخصصین با محصولات شرکت از دستاوردهای این نمایشگاه بود.
امروز