نمایندگان فروش

شرکت پارس‌مگا طراح و تولیدکننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده است. با گسترده شدن تنوع محصولات و افزایش درخواست از شهرهای مختلف و جهت رفاه حال مشتریان و سهولت در دسترسی به محصولات، تصمیم برا آن شد تا به شرکت‌های بزرگ و قابل اعتماد نمایندگی فروش اعطا گردد. برای خرید انواع نمایشگرهای وزن، ترانسمیترهای وزن و باقی محصولات پارس‌مگا علاوه بر خرید مستقیم از شرکت می‌توانید از طریق نمایندگی‌هایی که در ادامه به معرفی آن‌ها پرداختیم، کالای مورد نظر خودتان را انتخاب و تهیه کنید. در ضمن شرکت پارس مگا مشتاق است تا در تمامی شهرهای ایران نمایندگی فروش داشته باشد در صورت تمایل برای گرفتن نمایندگی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

نیکسل فروشگاه اینترنتی
تمامی ایرانیان می توانند کالاهایی نظیر انواع لودسل تک پایه ، نشاندهنده و مبدل وزن ، نمایشگر ترازو ، نمایشگر باسکول ،باسکول آویز و صدها قلم کالای متنوع دیگر را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.
شماره تماس 021۲۷۷۸۰٤٧ - 021۲۲۷۷۸۰۵۴
رابو الکترونیک نمایندگی لاله زار تهران
گروه رابو الکتریک با رویکرد ارائه خدمات نوین در حوزه برق و اتوماسیون صنعتی از سال 1394 شروع به کار نموده است هدف از تاسیس این مرکز ارائه خدمات مشاوره ای ، فروش و اجرای پروژه های صنعتی است.
شماره تماس 02133116133
کنترل 24 نمایندگی مشهد
فروشگاه اینترنتی کنترل24 فعالیت خود را در زمینه تامین و عرضه تجهیزات اتوماسیون صنعتی از سال 1394 در شهر مشهد آغاز نموده است. تمامی کالاهای عرضه شده در این فروشگاه دارای ضمانت اصالت کالا هستند.
شماره تماس 05137292424
وب‌سایت https://control24.ir/